Vengedalsrennet 28. mars 1993
Start fra toppen av Hurrungen
Kort løype, turklasse Navn Klubb Tid
1 Anita Unhjem Flellskiklubben folin gjeng 11,28
2 Thomas Malones Isfjorden IL 14,17
Kort løype turklasse uten ryggsekk Navn Klubb Tid
1 Anne Melbø MOI  9,58
2 Karin Melbø MOI  12,14
Lang løype damer Navn Klubb Tid
1 Gro Rye Stange MOI 6,55
2 Marte Melbø MOI 9,06
3 Ingunn Wright MOI 9,32
4 Bente Haugen MOI 9,59
5 Unni Indergård MOI 10,24
6 Mariann Doseth Fjellskiklubben folin gjeng 11,40
7 Mari Unhjem Dahlen Isfjorden IL 11,55
8 Mari Klauseth Hatten TLM 12,05
9 Karianne Brude Hatten TLM 12,38
10 Elin Brøste Hatten TLM 15,06
11 Hilde Wenge Hatten TLM 20,52
12 Siri Brunvoll MOI 22,09
13 Sigrid Sletta Hatten TLM 23,43
Lang løype herrer Navn Klubb Tid
1 Lars Rikard Morstøl Isfjorden IL 4,47
2 Harald Eidhammer MOI 5,21
3 Kjetil Søvik Fjellskiklubben folin gjeng 5,22
4 Jan Egil Ruud Villom TLM 5,24
5 Jan Harald Brude Hatten TLM
 5.30
6 Jørund Dale MOI
5,32
7 Olav Roaldset MOI
5,33
8 Sondre Brøste Hatten TLM
5,56
9 Dag Unhjem Fjellskiklubben folin gjeng
 6.00
10 Terje Bjerkeli Fjellskiklubben folin gjeng 6,12
11 Hans P. Hammer MOI 6,21
12 Kurt Hatlen Fjellskiklubben folin gjeng 6,31
13 Johnny Hersel Hatten TLM 6,33
14 Einar Engdal MOI 6,36
15 Thomas Sperre Ålesund 6,39
16 Frode Kolstad MOI 6,47
17 Markus Brevik Hatten TLM 6,47
18 Thomas Rødstøl Hatten TLM 6,51
19 Jan E. Paulsen Ålesund 6,54
20 Anton Heen Fjellskiklubben folin gjeng 7,05
20 Bengt Brandt MOI 7,05
22 Jørn Slettaløkken Hatten TLM 7,06
23 Øyvind Øverbø Fjellskiklubben folin gjeng
 7.10
24 Bård Bugge MOI 7,12
25 Sigurd Frisvold Fjellskiklubben folin gjeng 7,16
26 Knut A. Slettaløkken Fjellskiklubben folin gjeng 7,18
27 Sindre Amundsen MOI 7,21
27 Runar Brøste Hatten TLM 7,21
29 Torgeir Nordgård Hatten TLM 7,22
30 Arnt Nilsen MOI 7,34
31 Johnny Jakobsen MOI
 7.40
32 Ole Chr. Silseth MOI 7,46
33 Geir Unhjem Fjellskiklubben folin gjeng
 7.50
34 Sigurd Torvik MOI 7,51
35 Thomas Ytterli Trollveggen TLM 8,21
36 Øyvind Høgseth MOI 8,25
37 Finn A. Megard  MOI 8,27
38 Roy M. Jensen Hatten TLM 8,33
39 Stian Røstberg MOI 8,36
40 Ragnar Tøndel MOI 8,49
41 Lars Dale MOI 9,02
42 Torbjørn Slettaløkken Fjellskiklubben folin gjeng 9,09
43 Kyrre Hunnes Hatten TLM 9,21
44 Gunnar Åsebø Fjellskiklubben folin gjeng 9,45
45 Sindre Blindheim MOI 10,07
46 Stian Bjerkeli Fjellskiklubben folin gjeng 10,22
47 Anders Norby MOI 10,37
48 Amund Amundsen Isfjorden IL 10,39
49 Ole Johan Wenge Fjellskiklubben folin gjeng 10,44
50 Bjørn M. Øverås Eresfjord 11,05
51 Thomas Hjertø MOI 11,07
52 Oddvar Støve Hatten TLM 11,22
53 Dag Hole MOI 11,25
54 Espen Fadnes MOI 11,38
55 Stig Roar Toven Trollveggen TLM 11,59
56 Finn Unhjem Fjellskiklubben folin gjeng 12,39
57 Bjørn Inge Ruud  Hatten TLM 12,46
58 Finn Tangen Team Alex 12,48
59 Lars Mittet MOI 13,07
60 Aksel Straume Fjellskiklubben folin gjeng 13,21
61 Roger Katai MOI
13.30
62 Morten Hofstad Eresfjord 13,37
62 Kurt Tjelle Fjellskiklubben folin gjeng 13,37
64 Olav Stene Fjellskiklubben folin gjeng 13,41
65 Odd Bjarne Berdal Rival 14,09
66 Jan Ottar Flydal Fjellskiklubben folin gjeng 14,19
67 Rolf Johansen Isfjorden IL 15,13
68 Viktor Størdal Rival
 17.20
69 Einar Strand Eresfjord 18,58